Dyqan - Per Shitje - Yzberisht, Shqipëri


Shitet dyqani ne Yzberisht.

 Çmimi i Kërkuar
Misto Mame - Yzberisht - Yzberisht, Shqipëri
ID: 530211016-56
Sipërfaqja e Ndërtuar (m²)
53.41

Kati :
Kati 0
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet dyqani ne Yzberisht i cili aktualisht funksionon si Mini-Market.
Siperfaqja: 53.41 m2
Cmimi: 73,000 Euro (I diskutueshem)
Disponon certifikate pronesie.

Dyqani ndodhet ne nje zone te rrethuar me pallate dhe me pamje nga rruga kryesore. Dyqani eshte duplex, ku jep mundesine e nje siperfaqeje me te madhe per shfrytezim.

Per me shume informacion, lutemi te na kontaktoni.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Ilir Kola - RE/MAX Advantage 2

DERGONI MESAZH

 
Ilir Kola

RE/MAX Advantage 2

Bulevardi Zogu I
Prane Materniteti te Vjeter

Stacioni i Trenit, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare