Dyqan - Per Shitje - Yzberisht, Shqipëri


Shitet ambienti (Lokal) ne Yzberisht

 Çmimi i Kërkuar
Yzberisht - Yzberisht - Yzberisht, Shqipëri
ID: 530211018-25
Sipërfaqja e Ndërtuar (m²)
58.90
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet ambienti ne Yzberisht i cili aktualisht funksionon si lokal.
Siperfaqja: 58.90 m2
Cmimi: 84,000 Euro (I diskutueshem)
Disponon certifikate pronesie.

Ky ambient eshte ne rruge kryesore

Per me shume informacion, lutemi te na kontaktoni.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Kledi Haxhillari - RE/MAX Advantage 2
Kledi Haxhillari

Kledi Haxhillari

RE/MAX Advantage 2


DERGONI MESAZH

 
Kledi Haxhillari

RE/MAX Advantage 2

Bulevardi Zogu I
Prane Materniteti te Vjeter

Stacioni i Trenit, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare