Dyqan - Per Shitje - Tirana, Shqipëri


SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE BLLOK

Blloku - Tirana, Shqipëri
ID: 530151008-162
Sipërfaqja Truallit (m2)
150
Sipërfaqja e Ndërtuar (m²)
150
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes dhe ka akses direkt me rrugen kryesore.Aktualisht ambjenti eshte Bar Restorant por te ofron mundesin per cfardo lloj biznesi tjeter.Ka nje siperfaqe totale prej 150m2 dhe disponon dokumenta pronesie.Per nje vizit ne prone na kontaktoni
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Vanesa Idrizaj - RE/MAX Infinity

DERGONI MESAZH

 
Vanesa Idrizaj

RE/MAX Infinity

Rruga Luigj Gurakuqi
Prane Ushtarit te Panjohur

Qendër, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare