Dyqan - Per Qira - Tirana, Shqipëri


JEPET AMBIENT KOMERCIAL BUZE RRUGE PER QIRA

 
[Qera Mujore]
Ali Shefqeti - Shkoze - Tirana, Shqipëri
ID: 530151017-17
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ambienti ndodhet buze rruge. Ka nje hapsire 222.6 m2 dhe nje reth 100m2 ku ka dhe hapsire per parking. Ambienti ka fasad xhami nga te gjitha anet. Ambineti mund te perdoret per supermarket show room zyre etj. Per nje vizite na kontaktoni.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Kristi Tusha - RE/MAX Infinity
Kristi Tusha

Kristi Tusha

RE/MAX Infinity


DERGONI MESAZH

 
Kristi Tusha

RE/MAX Infinity

Rruga Luigj Gurakuqi
Prane Ushtarit te Panjohur

Qendër, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare