Dupleks - Per Shitje - Tirana, Shqipëri


SHITET DUPLEKS NE QENDER TE TIRANES

 Çmim i Fiksuar
RRUGA E KAVAJES - Qendër - Tirana, Shqipëri
ID: 530221005-10
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
136
Sipërfaqja e Ndërtuar (m²)
110
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet dupleks ne Qender te Tiranes, ne fillim te rruges te Kavajes. Dupleksi ne katin e pare organizohet ne sallon-guzhine, nje tualet dhe nje ballkon. Kati i dyte organizohet ne 2 dhoma gjumi, dhoma garderobe, nje tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te mire administruar. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!

Karakteristikat

Ashensor
Dysheme me Parket
I Mobiluar
Garazh
Sistem Alarmi
Veri-Perëndim
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Kristjona Kuci - RE/MAX Golden
Kristjona Kuci

Kristjona Kuci

RE/MAX Golden


Shfaq...
Shfaq...

DERGONI MESAZH

 
Kristjona Kuci

RE/MAX Golden

Rruga Bardhok Biba
Pallati Trema mbas 15 Kateshit

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat


Të klikuara së fundmi