Dupleks - Per Qira - Rruga e Kavajës, Shqipëri


Dupleks luksoz me qira prane Rr " Kavajes"

 Çmimi i Kërkuar
 
[Qera Mujore]
Rruga "Frederik Shiroka" - Rruga e Kavajës, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530231004-42
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
126

Kati :
Kati 4
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Dupleksi eshte pjese e nje ndertimi te ri dhe shume cilesor, me nje infrastrukture rrethuese te miradministruar ne detaje, me garazh nentokesor, pishine dhe qender relaksi.
Dupleksi pozicionohet ne katin 4-5 dhe ka orientim jug-perendim.
Vlen te theksohet se prona eshte totalisht e re, e pabanuar me pare, e arreduar me zerat me te fundit te paisjeve elektroshtepiake, hidrosanitare, mobilim cilesor, chiller, xhama triplex etj.
Cmimi - 850/euro ne muaj.
Ne cmim nuk perfshihen taksat.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Garazh
Kopësht
Parkimi
Pishinë
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Endri Mecaj - RE/MAX Impact
Endri Mecaj

DERGONI MESAZH

 
Endri Mecaj

RE/MAX Impact

Tirane
.Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare