Apartament - Per Shitje - Vlora, Shqipëri


SHITET APARTAMENTI 1+1, Kompleksi "Uji i Ftohte"

Kompleksi "Uji i Ftohtë", Vlore - Vlora, Shqipëri
ID: 346008001-9
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
69
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartamenti i tipologjise 1+1 i pozicionuar ne qytetin bregdetar te Vlores, nje nga qytetet me te rendesishem te Shqiperise per bukurine magjepse te bregdetit. Apartamenti eshte ne zonen residenziale pak km nga uji i ftohte prane kalase .Gjithe riviera e kesaj zone eshte nje bukuri e rralle. Resienza ka plazhin e saj dhe pishin te madhe olimpike me uje deti.

Karakteristikat

Ndërtim i Ri
Parkimi
Pishinë
Pranë Transportit Publik
Pranë Detit
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Manaxher Ekipi - Indrit Çuberi - RE/MAX Plus
Indrit Çuberi
Shfaq...

DERGONI MESAZH

 
Indrit Çuberi

RE/MAX Plus

Bulevardi Zogu I, Rr. Maliq Muco, nr 1,
Qendra e Biznesit STAR

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat


Të klikuara së fundmi


)