Apartament - Per Shitje - Myslym Shyri, Shqipëri


Shitet apartament 2+1, Myslym Shyri

Myslym Shyri - Myslym Shyri, Shqipëri
ID: 530221010-70
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
73.30
Sipërfaqja e Ndërtuar (m²)
73.30
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament 2+1, ne rrugen "Myslym Shyri", i mobiluar dhe me punime ekstra.
Aktualishte banesa eshte e dhene me qira; - mundesi e mire per investitore si dhe individe qe preferojne kete zone.
Organizohet ne: 1 sallon me kuzhine dhe dalje ne ballkon, 1 dhome matrimoniale, 1 dhome femijesh dhe tualet me dritare. Apartamenti pozicionohet ne katin e katert te nje ndertese ekzistuese, me 2 hyrje ne kat.
Cmimi fillestar i apartamentit: 110.000 euro.
Ofrohet si vlere perfundimtare: 90.000 euro.
Per nje vizite ne prone, jeni te lutur te kontaktoni prane agjencise sone.

Karakteristikat

I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Rovena Koci Broker - RE/MAX Golden
Rovena Koci Broker

Rovena Koci Broker

RE/MAX Golden


DERGONI MESAZH

 
Rovena Koci Broker

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja

Bllok, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare