Apartament - Per Shitje - .Tirana, Shqipëri


Shitet apartament 1+1 te 21 Dhjetori

Rruga Frosina Plaku - 21 Dhjetori - .Tirana, Shqipëri
ID: 530221010-6
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
69
Sipërfaqja e Ndërtuar (m²)
61.50
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament Open Space ne zonen e 21 Dhjetorit. Apartamenti pozicionohet ne nje nder degezimet me te frekuentuara te zones se 21 Dhjetorit, ndodhet ne katet e larta te nje pallati te ri me ashensor dhe fushepamje te lire.
Organizimi: 1 sallon i madh me kuzhine dhe ambient fjetjeje te hapur, 1 ballkon i madh ( verande) dhe tualet me dritare, me hidrosanitare te reja, kabine dushi etj.
Prona disponon hipoteke, shitet e mobiluar dhe kundrejte kerkeses se bleresit mund te rikthehet ne kushtet fillestare te ndarjeve murale. Per nje vizite ne prone, mund te kontaktoni prane zyres sone.

Karakteristikat

Ashensor
E Rinovuar
I Mobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Tarracë në Çati
Lindje
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Rovena Koci - RE/MAX Golden
Rovena Koci

Rovena Koci

RE/MAX Golden


Shfaq...
Shfaq...

DERGONI MESAZH

 
Rovena Koci

RE/MAX Golden

Rruga Bardhok Biba
Pallati Trema mbas 15 Kateshit

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare