Apartament - Per Shitje - Rruga e Dibrës, Shqipëri


Shitet apartament 1+1 ne kompleksin Tower Bridge

 Çmim i Fiksuar
Rruga Dibres - Kompleksi Tower Bridge 1 - Rruga e Dibrës, Shqipëri
ID: 530201004-3
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
67.63
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri pallatesh, Tower Bridge, ne rruge kryesore me punime shume cilesore. Ka nje dhome gjumi, nje dhome ndjenje, nje tualet dhe nje ballkon. Shitet i pamobiluar me orientim jug lindje, disponon çertifikat pronesie. Apartamenti mund te shitet gjithashtu i mobiluar kundrejt nje cmimi tjeter. Per cdo informacion na kontaktoni 0694004129

Karakteristikat

Ashensor
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Maja Lluka - RE/MAX Advantage 1
Maja Lluka

Maja Lluka

RE/MAX Advantage 1


Shfaq...
Shfaq...

DERGONI MESAZH

 
Maja Lluka

RE/MAX Advantage 1

Rruga Ibrahim Rugova
prane Union Bank

Shallvaret, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare