Apartament - Per Shitje - Tirana, Shqipëri


Super Okazion!! Shitet Apartament 2+1 me garazhd

Blv Bajram Curri - Pallati me shigjeta - Pallati me Shigjeta - Tirana, Shqipëri
REZERVUAR
ID: 530201001-8
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
97
Sipërfaqja e Ndërtuar (m²)
87

Nr. i Kateve:
7
Kati :
Kati 7
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet ne Blv.Bajram Curri, prane pallatit me shigjeta.
Siperfaqe totale 97 m2, siperfaqe neto 86.8. Organizuar: 2 dhoma gjumi, 1 sallon + 1 kuzhine e vecuar, 2 tualete (njeri ne dhomen matrimoniale), 2 ballkone. Pozicionuar ne kat te 7, ne nje pallat te ri me ashensor.
Disponon certifikate pronesie. Ne cmim perfshihet dhe garazhdi.

Karakteristikat

Ashensor
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Ani Xhaferraj - RE/MAX Advantage 1
Ani Xhaferraj

Ani Xhaferraj

RE/MAX Advantage 1


Shfaq...
Shfaq...

DERGONI MESAZH

 
Ani Xhaferraj

RE/MAX Advantage 1

Rruga Ibrahim Rugova
Pallati Shallvaret prane Union Bank

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare