Apartament - Per Shitje - Shkolla e Kuqe, Shqipëri


SHITET APARTAMENT 3+1 TE SHKOLLA KUQE

Rr.Riza Cerova - Shkolla e Kuqe, Shqipëri
ID: 530191011-883
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
137.55
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti me siperfaqe neto 130.29 e siperfaqe totale 137.55 m2 ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te ndertuar ne vitin 2006 te pajisur me ashensor.

Apartamenti eshte i organizuar ne 1 sogiorno bashke me ambientin e gatimit, 1 dhome matrimoniale, 2 dhoma per femije, 2 ballkone, 2 tualete njeri nga te cilet eshte i pajisur me dritare.

Apartamenti ka arredim luksoz, eshte i shtruar me pllaka, me sistem ngrohje kaldaje, me hapesira te bollshme dhe eshte i mireorganizuar dhe me orientim lindje perendim duke siguruar diell gjate gjithe dites.

Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon dokumenta te rregullta pronesie.

Zona ofron te gjitha kushtet e pershtatshme per banim, shume prane qendres, akses me transportin publik dhe larmi sherbimeshKarakteristikat

Ashensor
E Rinovuar
I Mobiluar
Ballkon
Parkimi
Lindje
Perëndim
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Silvana Barci - RE/MAX Infinity Plus
Silvana Barci

Silvana Barci

RE/MAX Infinity Plus


DERGONI MESAZH

 
Silvana Barci

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

.Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare