Apartament - Per Shitje - Tirana, Shqipëri


SHITET APARTAMENT 2+1 TEK LIQENI I THATE.

Liqeni i Thatë - Tirana, Shqipëri
ID: 530191009-28
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
95.80
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament ne zonen e liqenit te thate ne hyrje te Rr.Peti.
Apartamenti ka siperfaqe totale prej 96 M2 dhe eshte i organizuar nga 1 dhome ndenjie dhe kuzhine,2 dhoma gjumi,1 tualet si dhe nje verande 20 M2.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banimi dhe ka si orientim lindje-perendim.
Ky apartament ofron nje organizim te mire te dhomave,qetesi si dhe vlere e shtuar e tij eshte dhe veranda.
Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar.
Per me teper info na kontaktoni ne zyren tone ose ne Nr. e telefonit.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Hirushe Xhelaj - RE/MAX Infinity Plus
Hirushe Xhelaj

Hirushe Xhelaj

RE/MAX Infinity Plus


Shfaq...
Shfaq...

DERGONI MESAZH

 
Hirushe Xhelaj

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare