Apartament - Per Shitje - Tirana, Shqipëri


Shitet 2+1 tek Rezidenca Kodra e Diellit 1

Rruga Kodra e diellit - Kodra e dielli1 - Tirana, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530191006-13
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
100
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet 2+1 tek Rezidenca Kodra e Diellit 1! Apartamenti ndodhet ne krahun lindor te rezidences . Ka nje siperfaqe 100 m2. Organizimi i brendshem eshte : Nje Sallon edhe Kuzhine, dy dhoma gjumi, nje banje. Orientimi eshte Veri-lindje . Apartamenti eshte i investuar shume mire dhe ne menyre bashkekohore. Ka te instaluar sistemin e ngrohjes chiller. Shitet pjeserisht i mobiluar. Disponon certifikate pronesie. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

Karakteristikat

Pronari i Parë
I/e Mobiluar Pjesërisht
Ballkon
Pamje të Jashtme
Jug-Lindje
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Erjon Alimema - RE/MAX Infinity Plus
Erjon Alimema

Erjon Alimema

RE/MAX Infinity Plus


Shfaq...
Shfaq...

DERGONI MESAZH

 
Erjon Alimema

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat


Të klikuara së fundmi