Apartament - Per Shitje - Don Bosko, Shqipëri


Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko 75'000 Euro!

 Çmim i Fiksuar
Don Bosko - Don Bosko, Shqipëri
REZERVUAR
I Ri në Treg
Date Available: 22/09/2018
ID: 530181028-15
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
108

Kati :
Kati 4
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ne Don Bosko Prane shkolles Qazim Turdiu shitet apartament 2+1.
Apartamenti ka nje siperfaqe bruto prej 108 m2 dhe organizohet nga 2 dhoma gjumi ,1 dhome ndenieje me hapsire te vecante gatimi,1 tualet dhe 2 ballkone te cilet jane te mbyllur me vetrata cilesore.
Orientimi i apartamentit eshte nga lindja ofron pamje panoramike nga mali i Dajtit vecori e cila i jep ndricim natyral per pjesen me te madhe te dites.
Gjithashtu apartamenti ka nje planimetri shume te rregullt duke lejuar nje jetese komode dhe ofrohet krejtesisht i mobiluar. Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe me rifinitura cilesore.
Apartamenti disponon Certifikate Pronesie (Hipoteke).

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Kreshnik Isaraj - RE/MAX Koncept 2
Kreshnik Isaraj
Shfaq...

DERGONI MESAZH

 
Kreshnik Isaraj

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare