Apartament - Per Shitje - Tirana, Shqipëri


Shitet Apartament 2+1+ 2 te Kompleksi Panorama!

 Çmim i Fiksuar
Rruga Jordan Misja - Hipoteka - Tirana, Shqipëri
I Ri në Treg
Date Available: 06/07/2018
ID: 530181023-25
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
104.14
Sipërfaqja e Ndërtuar (m²)
93.41
Viti/Muaji qe eshte ndertuar
2015/08

Nr. i Kateve:
11
Kati :
Kati 10 +
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament 2+1+2+Ballkon ne nje nga komplekset rezidenciale me te kerkuara ne Tirane, te kompleksi Panorama.
Kompleksi ndodhet ne rrugen Jordan Misja, prane qendrave administrative dhe gjithe sherbimeve publike te mundshme .
Ne brendesi te tij jane zhvilluar ambiente shplodhese duke i dhene ketij kompleksi gjithcka i nevojitet nje jete urbane komode.
Apartamenti eshte i pozicionuar ne anen jug-perendimore te horizontit ne katet e siperme duke ofruar ndricim natyral te bollshem gjate pjeses me te madhe te dites.
Apartamenti ka siperfaqe 104.14 m2 dhe eshte i organizuar ne menyren me te mire te mundshme duke shfrytezuar hapesiren plan dhe volumentrike per mobilimin e duhur dhe per lirshmerine e levizjes se perhershme.
Organizohet ne dy dhoma gjumi, dy tualete te bollshme ku njeri eshte e dedikuar per dhomen matrimoniale dhe disponon dhe dritare me drite natyrale.Tualeti tjeter disponon dritare e cila ajeroset nepermjet fugave ndermjet godinave .
Ambienti i ndenjes eshte i pozicionuar pas hapesires se korridorit hyres dhe ne te shtrihet kendeshem dhe ambienti i ngrenies dhe i gatimit.
Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar.
Disponon Certifikate Pronesie.Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Parkimi
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Doralda Cira - RE/MAX Koncept 2
Doralda Cira
Shfaq...

DERGONI MESAZH

 
Doralda Cira

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare