Apartament - Per Shitje - .Tirana, Shqipëri


Shitet apartament 1+1 ne rrugen 'Bardhyl' per 49'000€

Rruga Bardhyl - Rruga Bardhyl - .Tirana, Shqipëri
ID: 530181031-2
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
52.30
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet Apartament 1+1, rruga "Bardhyl" prane bar "Oslo".
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues 5 katesh, me nje siperfaqe prej 52.3 m2 . Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje me ambjent gatimi dhe nje dhome gjumi te bollshme, 1 tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte tejet i mirembajtur me hapesira te mireorganizuara dhe te rregullta ku lidhja midis dhomave behet permes nje korridori. Apartamenti ka orientim qe i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Vendodhja e tij i siguron akses te lehte ne facilitetet e shumta te zones. Nuk pranohen menyrat e pageses me financim bankar.
Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.


Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Flutura Gllucaj - RE/MAX Koncept 2
Flutura Gllucaj
Shfaq...

DERGONI MESAZH

 
Flutura Gllucaj

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare