Apartament - Per Shitje - Tirana, Shqipëri


SHITET APARTAMENT 2+1+1 POST PARKIMI TEK SHKOLLA E BALETIT

 Çmimi i Kërkuar
Mihal Grameno - Shkolla Baletit - Tirana, Shqipëri
Ndertim i Ri
Date Available: 13/06/2018
ID: 530161009-24
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
120
Sipërfaqja e Ndërtuar (m²)
112
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament i mobiluar 2+1+2 tualete si edhe 1 post parkimi prane Shkolles se Baletit.
Apartamenti ka nje organizim shume te mire te brendshem, me nje sallon shume te madh e te mirendricuar, 2 dhoma gjumi te bollshme dhe 2 tualete . Apartamenti ka nje siperfaqe 120m2. Apartamenti eshte totalisht i investuar me rifinitura teper cilesore si edhe me nje nje mobilim te kendshem dhe bashkekohor. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me preferenciale te qytetit te Tiranes duke patur dhe facilitete si banka, shkolla, cerdhe, Tregun Elekrik, Njesine Administrative etj. Orientimi eshte Jug-Perendim e cila sjell drite dhe ngrohje ne pjesen me te madhe te dites. Aksesi me rruget kryesore eshte shume i afert. Ne cmim perfshihet edhe nje post parkimi. Apartamenti disponon certifikate pronesie . Per me teper informacion na kontaktoni

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Garazh
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Taulant Fetah - RE/MAX Koncept 1
Taulant Fetah
Shfaq...

DERGONI MESAZH

 
Taulant Fetah

RE/MAX Koncept 1

Bulevardi Bajram Curri
Prane Maternitetit te Ri

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat


Të klikuara së fundmi