Apartament - Per Shitje - Shkolla e Bashkuar, Shqipëri


Shitet Apartament 2+1 prane Shkolles se Bashkuar

Rruga e Dibres - Shkolla e Bashkuar, Shqipëri
SHITUR
Në Ndërtim
ID: 530191020-46
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
86.38
Sipërfaqe Neto (m²)
76.20
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet ne nje zone mjafte te qete larg zhurmave te Kryeqytetit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat qe eshte ne ndertim e siper me punime shume cilesore. Eshte i kompozuar 1 ambinet ndenie dhe gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete(njeri me dritare), dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i drejtuar nga Jugu gje qe e ben apartamentin te kete drite gjate gjithe dites. Per nje vizite ne prone mund te na konaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
Kopësht
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Rudi Cakciri - RE/MAX Infinity Plus

DERGONI MESAZH

 
Rudi Cakciri

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

.Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare