Apartament - Per Shitje - .Tirana, Shqipëri


SHITET APARAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI PANORAMA

RRUGA PANORAMA - PANORAMA - Rruga Jordan Misja - .Tirana, Shqipëri
ID: 530151003-67
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
115.93
Sipërfaqja e Ndërtuar (m²)
105.96
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
SHUME AFER QENDRES , NE NJE NGA KOMPLEKSET ME TE BUKUR DHE ME CILESOR ,TEK KOMPLEKSI "PANORAMA" SHITET APARTAMENT 2+1 .
Apartamenti eshte i organizua nga 1 sallon i madh + ambjent gatimi, 2 dhoma te bollshem ,2 tualete (njeri me dritare) dhe 2 Ballkone.
Ndodhet ne katin e 6 dhe orjentimin e ka Perendim.
Disponon dokumentacion te rregullt (HIPOTEKE) dhe eshte i rivlersuar.


Karakteristikat

Ashensor
Garazh
Parkimi
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Erma Elezi - RE/MAX Infinity
Erma Elezi

Erma Elezi

RE/MAX Infinity


Shfaq...
Shfaq...

DERGONI MESAZH

 
Erma Elezi

RE/MAX Infinity

Rruga Luigj Gurakuqi
Prane Ushtarit te Panjohur

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare