Apartament - Per Shitje - Tirana, Shqipëri


Shitet apartament Rr. Sami Frasheri.

Rr. Sami Frasheri - Tirana, Shqipëri
ID: 530141002-47
Nr. Total i Dhomave
5
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
150
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet ne Rr Sami Frasheri ne katin e 9-te te nje ndertimi te ri me pamje nga Liqeni Artificial.
Ka nje siperfaqe prej 151.61 m2.
Apartamenti organizohet ne 1 sallon te madh,1 dhome matrimoniale,2 dhoma gjumi,2 banjo si dhe 1 ballkon qe lidhet me sallonin dhe njeren nga dhomat e gjumit.Ambienti i gatimit eshte me vete dhe i pajisur me aspirim.Apartamenti eshte i shtruar me parket,eshte i pajisur me sistem ngrohje dhe ka drite natyrale te bollshme.Pallati eshte i pajisur me 2 ashensore.Ne perfshihet edhe garazhd personal.

Karakteristikat

Ndërtim i Ri
Ajër i Kondicionuar
Ashensor
Garazh
Pranë Transportit Publik
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Manaxher Ekipi - Rafaela Rica - RE/MAX Premium
Rafaela Rica
Shfaq...

DERGONI MESAZH

 
Rafaela Rica

RE/MAX Premium

Rr Vaso Pasha
Tirana, Tiranë, Shqipëria
1001

Preferencat


Të klikuara së fundmi