Apartament - Per Shitje - Tirana, Shqipëri


Apartament 2+1 ,125m2 tek Globe (OKAZION)

Rr.Stavri Themeli - Tirana, Shqipëri
ID: 530141002-1
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
126

Kati :
Kati 7
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet pas Qendres “Globe” ne nje Kompleks pallatesh te reja ne Rr.Stavri Themeli. Ambjenti ndodhet ne katin e 7-te te nje godine 8 kateshe ku siperfaqja totale eshte 125m2. Tipologjia e brendshme ndahet ne,2 dhoma gjumi nje prej te cilave ka banjo te vecante me dritare, nje sallon ndenjeje dhe nje banjo tjeter me dere xhami qe ka dalje ne verande. Veranda ka nje siperfaqje 39.56m2 e cila eshte e lidhur me fasade xhami me dhomen e ndenjes si dhe me nje prej banjove.Veranda ka pamje nga te dy anet e kompleksit. Brenda kompleksit ndodhet nje lulishte me stola dhe fusha Basketbolli dhe Tenisi per te luajtur femijet. Poshte kompleksit ka biznese te ndryshme si farmaci, dyqan ushqimore,pastrim kimik etj.Pallati eshte i pajisur edhe me ashensor.

Karakteristikat

Pronari i Parë
Ashensor
Ballkon
Pamje të Jashtme
Parkimi
Pranë Transportit Publik
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Manaxher Ekipi - Rafaela Rica - RE/MAX Premium
Rafaela Rica
Shfaq...

DERGONI MESAZH

 
Rafaela Rica

RE/MAX Premium

Rr Vaso Pasha
Tirana, Tiranë, Shqipëria
1001

Preferencat


Të klikuara së fundmi