Apartament - Per Shitje - Tirana, Shqipëri


Shitet apartament tek Liqeni i Thate

Rr. Liqeni i Thate - Tirana, Shqipëri
ID: 530141001-2
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
84
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet prane Liqenit Artificial ne nje nga zonat me te preferuara ne Tirane. Tipologjia e brendshme perbehet nga nje sallon ndenjeje dhe ambjent gatimi i vecante, nje dhome gjumi, nje depo qe perdoret si lavanteri,nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga liqeni. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne,ka sistem ngrohje dhe punime shume cilesore. Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallat te ri,buze rruge,i pajisur me ashensor.

Karakteristikat

Ajër i Kondicionuar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Ashensor
Pranë Transportit Publik
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Broker / Pronar - Elona Varfi - RE/MAX Premium

DERGONI MESAZH

 
Elona Varfi

RE/MAX Premium

Rr Vaso Pasha
Tirana, Tiranë, Shqipëria
1001

Preferencat


Të klikuara së fundmi