Apartament - Per Shitje - Tirana, Shqipëri


Shiten Apartamente 1+1 ne Rrugen Ndre Mjeda

 Cmim per m2
 
Rruga Ndre Mjeda - Tirana, Shqipëri
ID: 530191011-402
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
64
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shiten apartamente 1+1 me siperfaqe te ndryshme ne nje kompleks te ri banimi ne rrugen Ndre Mjeda. Kompleksi ndodhet ne nje zone te preferuar banimi, me akses shume te mire dhe fare pane qendres se Tiranes. Kompleksi ofron kushte te mira banimi, ambiente biznesi si dhe hapsira argetimi. Ndertimi eshte shume cilesor, i teknologjise se fundit, pajisur me sistem kapot dhe dritare plastike me dopio xham te cilat jane energji eficente. Dyert jane te blinduara dhe pllakat te firmes Delta te cilat keni mundesi zgjedhje. Apartamentet kane siperfaqe si vijojne: 64,25m2; 84,95m2; 86,56m2; 88,81m2; 90,73m2; 91,31m2

Karakteristikat

Ashensor
Ndërtim i Ri
Pranë Transportit Publik
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Silvana Barci - RE/MAX Infinity Plus
Silvana Barci

Silvana Barci

RE/MAX Infinity Plus


Shfaq...
Shfaq...

DERGONI MESAZH

 
Silvana Barci

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat


Të klikuara së fundmi