Apartament - Per Shitje - Tirana, Shqipëri


SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RR.MARKO BOCARI

Rr.Marko Bocari - Tirana, Shqipëri
ID: 530101016-646
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
106
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti me siperfaqe 106 m2 me orientim nga jugu ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 7 katesh te pajisur me ashensor ne Rr.Marko Bocari prane gjimnazit Petro Nini Luarasi me mundesi parkimi pasi ka garazh.Tipologjia e brendshme e apartamentit perbehet nga dhoma e ndenjes, 1 dhome matrimoniale, 1 dhome per femije, banjo, parabanje, ballkon.Apartamenti ka mobilim bashkekohor ku bie ne sy arredimi modern dhe pajisjet elektroshtepiake tejet cilesore.Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron kushte te favorshme per banim pasi eshte nje nder zonat me lokacion shume te mire duke ofruar qetesi prane liqenit artificial dhe qendres si edhe akses prane linjave te transportit publik.Karakteristikat

Ndërtim i Ri
I Mobiluar
Ashensor
Pranë Transportit Publik
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Broker / Pronar - Spartak Kadiu - RE/MAX Vision
Spartak Kadiu

Spartak Kadiu

RE/MAX Vision


Shfaq...
Shfaq...
Shfaq...

DERGONI MESAZH

 
Spartak Kadiu

RE/MAX Vision

Bulevardi "Bajram Curri"
Pallati Av i Ri, Kati 1, Tirane

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat


Të klikuara së fundmi