Apartament - Per Shitje - Tirana, Shqipëri


Shitet Apartament 3+1 te Rruga "Kodra e Diellit"

 Çmim i Fiksuar
Rruga "Kodra e Diellit" - Prane Rezidences "Kodra e Diellit" - Tirana, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 346011002-56
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
130

Kati :
Kati 2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe totale 130 m2 prane Universitetit New York, ne nje zone shume te qete dhe me gjelberim. Organizimi i brendshem i apartamentit perbehet nga 1 dhome ndenje (me dalje ne ballkon), kuzhine me vete (me dalje ne ballkon), 2 dhoma gjumi, tualet me ajrim natyral, 2 ballkone. Apartamenti eshte i orientuar nga Juglindja-Jugperendimi. Punimet e apartamentit jane cilesore, dyert dhe dritare jane te nje cilesie te larte, dopjo xham. Muret jane dopjo tulle me polisterol. Apartamenti ka nje kontrabufe te re, te kombinuar ne harmoni me ngjyrat e dyshemese dhe dyerve. Prona eshte e pajisur me certifikate pronesie.

Jeni te mirepritur te na kontaktoni.
Faleminderit!

Karakteristikat

Ashensor
Ndërtim i Ri
Ashensor
I Mobiluar
Kopësht
Ashensor
Pranë Transportit Publik
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Gezim Lamce - RE/MAX Unlimited
Gezim Lamce

Gezim Lamce

RE/MAX Unlimited


Shfaq...
Shfaq...

DERGONI MESAZH

 
Gezim Lamce

RE/MAX Unlimited

Sheshi Willson, pall nr.14, kati 2
Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat


Të klikuara së fundmi