Apartament - Per Shitje - Tirana, Shqipëri


Shitet Apartament 2+1 prane Kopshtit Botanik

 Çmim i Fiksuar
Rruga "Selita e Vjeter" - Prane "Kopshtit Botanik" - Tirana, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 346011002-231
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
170
Hapësira Parkimi
2

Kati :
Kati 7
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 170 m2 dhe garazh ne rrugen "Selita e Vjeter", prane hyrje se Kopshtit Botanik. Organizimi i brendshem i apartamentit perbehet nga dhome ndenje me oxhak, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, depo dhe 2 ballkone. Orientimi i apartamentit eshte nga ana perendimore, duke ofruar drite dhe ngrohtesi gjithe diten. Zona ku ndodhet apartamenti ofron facilitet te shumta dhe eshte nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Afersia me Kopshtin Botanik dhe Parkun e Liqenit Artificial jane nje vlere e shtuar per nje jetes komode. Apartamenti disponon certifikate te rregullt pronesie. Gjithashtu ne cmimin e apartamentit perfshihet edhe nje garazh.

Jeni te mirepritur te na kontaktoni,
Faleminderit!

Karakteristikat

Ashensor
Ndërtim i Ri
Ajër i Kondicionuar
Ashensor
I Mobiluar
Kopësht
Ashensor
Pranë Autostradës
Pranë Transportit Publik
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Gezim Lamce - RE/MAX Unlimited
Gezim Lamce

Gezim Lamce

RE/MAX Unlimited


Shfaq...
Shfaq...

DERGONI MESAZH

 
Gezim Lamce

RE/MAX Unlimited

Sheshi Willson, pall nr.14, kati 2
Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat


Të klikuara së fundmi