Apartament - Per Shitje - Shkolla e Kuqe, Shqipëri


Apartament ne shitje ne Tirane!

Shkolla e Kuqe, Shqipëri
ID: 530181034-13
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
105
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament 2+1+2 me nje siperfaqe prej 105m2 te nje pallati te ri rrugen Riza Cerova . Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri , me dy ashensore , kamera sigurie dhe administrim shume te mire. Apartamenti ka ne organizim ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket ne dy dhoma gjumi , dy tualete dhe dy ballkone . Ne apartament jane bere investime shtese dhe ofrohet bosh , ndersa i mobiluar ka cmim ekstra. Apartamenti ka orientim jug-perendim qe mundeson ndricim gjate gjithe dites.Per momentin disponon Kontrate Porosie. Shitet bosh.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Dionis Qose - RE/MAX Koncept 2

DERGONI MESAZH

 
Dionis Qose

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare