Apartament - Per Shitje - Shkolla Cajupi, Shqipëri


Shitet apartament 1+1 tek shkolla Cajupi

Rruga Kongresi Manastirit - Rruga Kongresi Manastirit - Shkolla Cajupi, Shqipëri
ID: 530201004-144
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
53
Sipërfaqja Truallit (m2)
49.60

Kati :
Kati 2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet perball shkolles Cajupi, ne nje pallat ekzisues ne katin e dyte, ka 1 dhome gjumi, nje sallon, ballkon dhe nje tualet. Disponon certifikate pronesie. Me nje vizite ne prone kontaktoni.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Maja Lluka - RE/MAX Advantage 1
Maja Lluka

Maja Lluka

RE/MAX Advantage 1


DERGONI MESAZH

 
Maja Lluka

RE/MAX Advantage 1

Rruga Ibrahim Rugova
prane Union Bank

Shallvaret, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare