Apartament - Per Shitje - Rruga e Durrësit, Shqipëri


Shitet apartament 1+1

Mbikalimi i Kamzes - Casa Italia - Rruga e Durrësit, Shqipëri
ID: 530221009-82
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
67.19
Sipërfaqja Truallit (m2)
57.83

Kati :
Kati 2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament 1+1 ne nje kompleks te ri ne hyrje te Tiranes. Punime mjaft cilesore si termoizolim dhe hapesira te gjelberuara. Organizohet ne sallon-kuzhine, dhome, ballkon, korrridor dhe tualet. Per me shume informacione jeni te lutur te na kontaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Ilir Dyrmishi - RE/MAX Golden
Ilir Dyrmishi

Ilir Dyrmishi

RE/MAX Golden


DERGONI MESAZH

 
Ilir Dyrmishi

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja

Bllok, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare