Apartament - Per Shitje - Rruga e Durrësit, Shqipëri


Apartament 2+1 per shitje tek Rruga e Durresit

Rruga e Durresit - Rruga Bogdaneve - Rruga e Durrësit, Shqipëri
ID: 530201003-117
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
100
Sipërfaqe Neto (m²)
100

Kati :
Kati 2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament me siperfaqje te brendshme 100 m2, pallat ekzistues, kati 2 banimi ne nje nga rruget kryesore te Tiranes "Rruga e Durresit". Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenjie dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Ne apartament jane bere punime ekstra si termoizolim,mure gipsi,spote, sistem qendror ngrohje/ftohje etj. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar. Orjentimi eshte jug-perendim duke bere te mundur ndicimin e apartamentit gjate gjithe dites.Disponon certifikate pronesie. Per nje vizite ne prone apo detaje te tjera na kontaktoni.

Karakteristikat

Dysheme me Parket
Ngrohje me Korrent
Parkimi
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Valbona Gjorgji - RE/MAX Advantage 1

DERGONI MESAZH

 
Valbona Gjorgji

RE/MAX Advantage 1

Rruga Ibrahim Rugova
prane Union Bank

Shallvaret, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare