Apartament - Per Shitje - Rruga e Durrësit, Shqipëri


Apartament ne shitje tek Mine Peza!

Rruga e Durrësit, Shqipëri
ID: 346008007-162
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
65
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 65m2 (+ 10m2 te pashenuar). Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi dhe nje sallon. Shperndarja neper dhoma behet nga nje korridor spacioz. Ka ballkon. Tualeti eshte i pajisur me dritare.
Ndodhet ne katin e katert te nje pallati egzistues.
Ne rast se apartamenti preferohet i mobiluar shitet per 67 000 euro.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion na kontaktoni ne numrat e meposhtem!
Përshkrimi Komunitetit

Apartamenti ndodhet tek Mine Peza.
Përshkrimi Komunitetit

Apartamenti ndodhet tek Mine Peza.

Karakteristikat

Me Hipotekë
I Mobiluar
Ballkon
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Emiliano Bicaku - RE/MAX Plus
Emiliano Bicaku

Emiliano Bicaku

RE/MAX Plus


DERGONI MESAZH

 
Emiliano Bicaku

RE/MAX Plus

Rruga Durresit
Pall 240, Shk 1,Kati 1, Apt 1

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare