Apartament - Per Shitje - Rruga e Barrikadave, Shqipëri


APARTAMENT NE SHITJE 2+1 TEK RRUGA E BARRIKADAVE

 Çmim i Fiksuar
Isa Boletini - Rruga e Barrikadave, Shqipëri
ID: 530191021-21
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
122
Viti i Ndërtimit
2011

Nr. i Kateve:
8
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament 2+1 totalisht i mobiluar tek rruga Isa Boletini perballe me gjimnazin SAMI FRASHERI ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati 8 katesh te ndertuar vitet e fundit. Ka nje organizim te brendshem shume te rregullt, duke ofruar mundesine edhe te ndahet ne dy apartamente 1+1. apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, dy tualete, njera prej te cilave ndodhet ne dhomen matrimoniale, nje ambjent te vecuar gatimi dhe ngrenieje me dalje ne ballkon, nje dhome ndenieje spacioze e cila ka te perbashket edhe nje ambjent te dyte gatimi, si edhe dy ballkone.
Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Gjithashtu apartamenti shoqerohet edhe me dy poste parkimit te cilat shiten me nje cmim shtese.
Per me shume informacion, ose vizite ne prone, ju lutemi na kontaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
E Rinovuar
Me Hipotekë
Pronari i Parë
I Mobiluar
Ballkon
Parkimi
Perëndim
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Gjergji Keruti - RE/MAX Infinity Plus

DERGONI MESAZH

 
Gjergji Keruti

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

.Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare