Apartament - Per Shitje - Rruga Siri Kodra, Shqipëri


APARATAMENT PER SHITJE

Rruga Siri Kodra, Shqipëri
ID: 530251001-100
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
55
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament 1+1 pranë ish- Restorant Durrësit me sipërfaqe totale 55 m2.
Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati ekzistues. Ka një organizim të rregullt, korridor, salloni i ndenjës bashkë me kuzhinën, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet dhe një verandë, e cila ka dhe një derë që tënxjerr nënjë oborr të rrethuar dhuke qenë dhe kat i parë. Apartamenti shitet bosh ose i mobiluar .
Apartamenti disponon certefikatë pronësie

Karakteristikat

Me Hipotekë
Ballkon
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Valbona Dullaj - RE/MAX Sunny

DERGONI MESAZH

 
Valbona Dullaj

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare