Apartament - Per Shitje - Rruga Jordan Misja, Shqipëri


Apartament ne shitje ne Tirane!

 Çmim i Fiksuar
Tirane - Rruga Jordan Misja, Shqipëri
ID: 530181004-112
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
86.94
Viti i Ndërtimit
2019

Nr. i Kateve:
7
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartamenti 2+1 me planimetri shume te rregullt me nje siperfaqe 86.94 m2. Apartamenti gjendet ne nje super kompleks, prane Unazes dhe Bulevardit te Ri, i ndertuar me cilesi te larte i rrethuar nga gjelberimi.

Objekti ka perdorur teknologji te larte, me fasade te ventiluar cka mundeson ne arritjen e balances termike ideale, izolimin e zhurmave dhe mbrojten nga kushtet klimaterike bashke me tullat termike dhe vetratat dopioxham.

Tualetet jane me materiale shume cilesore dhe pajisje incasso.
Perpos posteve te parkimit, prania e nje depoje per cdo apartament eshte nje tjeter element inovativ I ketij kompleksi. Apartamenti shitet i mobiluar.

Karakteristikat

Ashensor
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Egli Alimerkaj - RE/MAX Koncept 2

DERGONI MESAZH

 
Egli Alimerkaj

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare