Apartament - Per Shitje - Nobis, Shqipëri


Apartament per shitje 2+1 prane Nobis,110 m2!

Prane Nobis - Nobis, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530191006-152
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
110
Sipërfaqja Truallit (m2)
103
Sipërfaqe Neto (m²)
103
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament 2+1 prane Nobis !
Apartamenti ka nje siperfaqe totale 110 m2 dhe 103 m2 te brendeshme. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensore dhe te mire administruar. Eshte i organizuar ne nje sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, nje ballkon.
Zona ne te cilen apartamenti ndodhet ka akses direkt ne rrugen kryesore. Eshte shume prane liqenit artificial, bllokut.Ka sherbime dhe facilitete te tjera si Shkolla ,kopeshte ,qendra shendetesore etj.
Disponon certifikat pronesie !
Per me shume informacion apo vizit ne prone na kontaktoni!

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Ballkon
Pamje të Jashtme
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Erjon Alimema - RE/MAX Infinity Plus

DERGONI MESAZH

 
Erjon Alimema

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

.Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare