Apartament - Per Shitje - Nobis, Shqipëri


Super Apartament Luksoz ne shitje tek Nobis!

Rruga Sami Frasheri - Nobis, Shqipëri
Date Available: 07/01/2019
ID: 530191005-97
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
188.80
Sipërfaqja e Ndërtuar (m²)
171.47
Viti i Ndërtimit
2013

Nr. i Kateve:
7
Kati :
Kati 4
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti eshte pjese e nje prej komplekseve me cilesore te kryeqytetit me nje vendndodhje unike.
Eshte i organizuar ne nje sallon shume te bollshem ndenje, tre dhoma gjumi, nje dhome gatimi totalisht e vecuar, nje dhome garderone, dy tualete dhe nje ballkon, me orientim jug-perendim.
Mos e humbisni mundesine per te jetuar mes luksit dhe te gjithe fasiliteteve qe te ofron zona.
Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni.

Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Skender Tare - RE/MAX Infinity Plus
Skender Tare

Skender Tare

RE/MAX Infinity Plus


DERGONI MESAZH

 
Skender Tare

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

.Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare