Apartament - Per Shitje - Misto Mame, Shqipëri


Apartamente ne shitje ne Tirane!

 Çmim i Fiksuar
Besim Alla - Besim Alla - Misto Mame, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530181041-4
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
106

Kati :
Kati 9
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ne nje ndertim te viteve te fundit ne Misto Mame, shitet apartament 2 +1 me siperfaqe totale 106 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te, banim te nje godine 9 kateshe dhe eshte i orientuar ne lindje duke pasur nje pamje te lire te malit te Dajtit dhe ndricim e ngrohje gjate gjithe dites. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi te bollshme, salloni sebashku me kuzhinen, dy tualete dhe dy ballkone. Ne hyrje ndodhet korridori i cili ben shperndarjen e zonen e dites dhe dhomave te gjumit. Te gjitha ambjentet e ketij apartamenti jane lehtesisht te mobilueshem per shkak te gjeometrise se rregullt te ambjenteve dhe organizimit. Dhoma e ndenjes dhe nje dhome gjumi kane dalje ne dy ballkonet e apartamentit. Ka certifikate pronesie.


Karakteristikat

Ashensor
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Klodiana Seferi - RE/MAX Koncept 2

DERGONI MESAZH

 
Klodiana Seferi

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare