Apartament - Per Shitje - Liqeni i Thatë, Shqipëri


APARTAMENT 3+1 PER SHITJE TE LIQENI I THATE!

Rruga e Ullishteve - Liqeni i Thatë, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530261004-98
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
155.24
Sipërfaqja e Ndërtuar (m²)
139
Viti i Ndërtimit
2016

Nr. i Kateve:
8
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ne nje nga zonat me te kerkuara dy vitet e fundit per blerje sic eshte Liqeni i Thate ne Tirane, nje zone qe karakterizohet nga ajri i paster, gjelberimi dhe qetesia ofrohet per shitje apartament ne katet e larta me pamje fantastike te liqenit dhe zonave te gjelberta. Apartamenti ndodhet ne nje prej ndertimeve me te mira ne zone dhe i ndertuar vetem 3 vite me pare. Ndertimi shquhet per rifinitura cilesore dhe cilesine e larte te investimit ne cdo apartament dhe ne ambjente te perbashket.
Orientohet ne Jug dhe ka ndricim natyral gjate gjithe dites. Organizimi i apartamentit eshte i rregullt me 3 dhoma gjumi te bollshme, ambjent ndenje gatimi dhe ngrenie shume i bollshem, 2 tualete me dritare dhe ballkon me pamje fantastike.
Apartamenti eshte i pa banuar me pare dhe pjeserisht i perfunduar, detaj shume i rendesishem sepse ju jep mundesine te beni porosi perfundimin sipas deshires tuaj. Disponon certifikate pronesie. Per me shume info na kontaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
I/e Papërfunduar
Me Hipotekë
I/e Pamobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Jug
Jug-Perëndim
Perëndim
Pranë Autostradës
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Florian Pelivani - RE/MAX Infinity Home
Florian Pelivani

DERGONI MESAZH

 
Florian Pelivani

RE/MAX Infinity Home

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare