Apartament - Per Shitje - Liqeni i Thatë, Shqipëri


Shitet apartament 2+1 te Liqeni i thate

Rruga Liqeni i Thate - Liqeni i Thatë, Shqipëri
ID: 530211008-120
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
140
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament 2+1 te Liqeni i thate. Apartamenti ka nje sallon te madh, dy dhoma gjumi te bollshme, 2 tualete, dhe dy ballkone. Apartamenti ka termoizolim, sistem chiller, dopio xham, i shtruar me parket.
Apartamenti ka orientim veri-lindje dhe ka pamje nga liqeni i tiranes.
Shitet i mobiluar.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati e ri me ashensor.
Siperfaqja totale eshte 140 m2.

Cmimi eshte 130'000 euro.
Per nje vizite ne prone me kontaktoni ne numerin 0694004126.

Karakteristikat

I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Ardi Llapi - RE/MAX Advantage 2

DERGONI MESAZH

 
Ardi Llapi

RE/MAX Advantage 2

Bulevardi Zogu I
Prane Materniteti te Vjeter

Stacioni i Trenit, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare