Apartament - Per Shitje - Kompleksi Dinamo, Shqipëri


Apartament ne shitje 2+1 tek Stadiumi Dinamo!

Rruga Gjik Kuqali - stadiumi dinamo - Kompleksi Dinamo, Shqipëri
ID: 530191006-161
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
108
Sipërfaqe Neto (m²)
104

Kati :
Kati 2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet 2+1 te Stadiumi Dinamo me siperfaqe totale 100 m2 edhe siperfaqe e brendshme 96 m2 . Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 8 katesh, te ndertuar vitet e fundit. Organizimi i brendshem eshte : Nje sallon edhe kuzhine dy dhoma gjumi , nje tualet edhe nje ballkon i cili komunikon me te gjitha dhomat. Orientimi eshte totalisht Jug, cka i jep drite ambientit. Apartamanti per momentin eshte nen rikonstruksion. Disponon dokumenta te rrgullt pronesie. Per me shume informacion ose vizite ne prone , na kontaktoni

Karakteristikat

Ashensor
Ballkon
Pamje të Jashtme
Jug-Lindje
Ndërtim i Ri
Pranë Transportit Publik
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Erjon Alimema - RE/MAX Infinity Plus

DERGONI MESAZH

 
Erjon Alimema

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

.Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare