Apartament - Per Shitje - Golem, Shqipëri


APARTAMENT NE SHITJE 1+1 NE GOLEM

 Çmim i Fiksuar
Golem - Golem, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530191021-20
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
71
Sipërfaqja Truallit (m2)
58.50

Nr. i Kateve:
8
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament 1+1 totalisht i mobiluar ne zonen e Golemit, prane komplekseve te pushimit me te njohura te zones.
Apartamenti ka nje organizim te rregullt dhe nje mobilim bashkekohor duke ofruar komoditet dhe kenaqesine e nevojshme per te shijuar pushimet ne bregdet. Gjithashtu eshte nje mundesi shume e mire investimi duke qene se kerkesat ne sezonin veror jane te larta per keto model apartamentesh.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
I Mobiluar
Kopësht
Jug-Perëndim
Ajër i Kondicionuar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Gjergji Keruti - RE/MAX Infinity Plus

DERGONI MESAZH

 
Gjergji Keruti

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

.Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare