Apartament - Per Shitje - Fresku, Shqipëri


Apartament 1+1 ne shitje tek Fresku

Rruga Muhamet Deliu - Fresku, Shqipëri
ID: 530211020-8
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
71.50
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament 1+1 ne zonen e Freskut.
Siperfaqja: 71.5 m2
1 sallon bashke me kuzhinen,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te, me orientim jug-perendim.
Disponon Kontrate Porosie.

Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni

Karakteristikat

Ashensor
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Ardjan Uliu - RE/MAX Advantage 2

DERGONI MESAZH

 
Ardjan Uliu

RE/MAX Advantage 2

Bulevardi Zogu I
Prane Materniteti te Vjeter

Stacioni i Trenit, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare