Apartament - Per Shitje - Durrës, Shqipëri


SHITET APARTAMENT 2+1 LAGJEN 12

Durrës, Shqipëri
ID: 530271012-9
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
67.84
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
OKAZION Shitet apartament 2+1 ne rrugen A.Kazanxhi lagjia 12 me siperfaqe 68 m2. Zona ofron shume fasilitete te nevojshme per nje jete komode. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nderteses dhe eshte i investuar dhe mobiluar totalisht. . Mobilimi eshte mjaft cilesor dhe eshte nje mundesi e mire investimi duke marre parasysh kerkesat qe ofrohen ne kete zone. Organizimi i apartamentit eshte mjaft i rregullt dhe me hapesira te bollshme. Perbehet nga 2 dhoma gjumi, guzhina 1 tualete dhe 1ballkon.
Disponon dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume info na kontaktoni.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Enea Jaupaj - RE/MAX Star
Enea Jaupaj

Enea Jaupaj

RE/MAX Star


Shfaq...
Shfaq...

DERGONI MESAZH

 
Enea Jaupaj

RE/MAX Star

Lgj 4, Rr. 9 Maj
Durrës, Durrës, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare