Apartament - Per Shitje - Astiri, Shqipëri


Shitet super apartament 2+1 në Astir!

Astiri, Shqipëri
SHITUR
I Ri në Treg
ID: 346008007-127
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
82
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe ka nje siperfaqe totale prej 82m2. Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje sallon, nje tualet dhe ballkoni.
Shperndarja neper dhoma behet nga nje korridor i bollshem. Eshte i shtruar me parket. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, tualetet jane te pajisura me hidrosanitare mjaft cilesore, kuzhina moderne dhe me elektroshtepiake te markave nga me te mira.
Ky apartament ofron gjithcka per nje jetese teper komode dhe luksoze.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni!
Përshkrimi Komunitetit

Apartamenti ndodhet perball karburant Kastratit, tek Unaza e Re!
Përshkrimi Komunitetit

Apartamenti ndodhet perball karburant Kastratit, tek Unaza e Re!

Karakteristikat

I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Emiliano Bicaku - RE/MAX Plus
Emiliano Bicaku

Emiliano Bicaku

RE/MAX Plus


DERGONI MESAZH

 
Emiliano Bicaku

RE/MAX Plus

Rruga Durresit
Pall 240, Shk 1,Kati 1, Apt 1

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare