Apartament - Per Shitje - Ali Demi, Shqipëri


Apartament 3+1 ne Shitje tek Ali Demi

 Çmim i Fiksuar
Ali Demi, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530261007-21
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
126.37
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
SHITET Apartament 3+1 tek Ali Demi.
Cmimi i apartamentit eshte vetem 825 euro per m2.
Siperfaqe e apartamentit eshte 126.37 m2.
Apartamenti ofron pamje te lire. Ndodhet ne nje prej ndertimeve me te mira ne zone, ne katin e 7 banim, jo i fundit.
Apartamenti ka ndricim natyral gjate gjithe dites. Organizimi i apartamentit eshte i rregullt me 3 dhoma gjumi te bollshme, ambjent ndenje gatimi dhe ngrenie shume i bollshem, 2 tualete, dhe ballkon me pamje fantastike. E gjithe dyshemeja eshte me parket.
Apartamenti eshte i pa banuar me pare.
Gjithashtu, ofrohet edhe parkim.

Disponon certifikate pronesie. Per me shume info na kontaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
Dysheme me Parket
Ballkon
Pamje të Jashtme
Parkimi
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Michel Sayah - RE/MAX Infinity Home
Michel Sayah

DERGONI MESAZH

 
Michel Sayah

RE/MAX Infinity Home

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare