Apartament - Per Shitje - Ali Demi, Shqipëri


SHITET APARTAMENT ME HIPOTEKE NE ALI DEM

 Çmim i Fiksuar
Rr.Dhimiter Kamarda - Ali Demi, Shqipëri
Pallat i Vjeter
ID: 530191011-18
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
51
Sipërfaqja e Ndërtuar (m²)
51
Viti i Ndërtimit
1987

Nr. i Kateve:
3
Nr. i Tualeteve:
1
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti me siperfaqe 51m2 ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues.Tipologjia e brendshme perbehet nga 1 dhome gjumi, 1 kuzhine, korridor dhe tualet.Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore dhe ndodhet ne nje nga zonat me te qeta per banim ne lagjen Ali Demi.

Apartamenti disponon certifikate te rregullt pronesie dhe shitet i pamobiluar.

Zona ofron cdo komoditet dhe sherbim te tipit publik dhe privat,duke ofruar nje ambient te pershtatshem per banim.

Karakteristikat

I Mobiluar
Ajër i Kondicionuar
Pranë Transportit Publik
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Silvana Barci - RE/MAX Infinity Plus
Silvana Barci

Silvana Barci

RE/MAX Infinity Plus


Shfaq...
Shfaq...

DERGONI MESAZH

 
Silvana Barci

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

.Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare