Apartament - Per Shitje - 21 Dhjetori, Shqipëri


SHITET APARTAMENT 2+1 TE RR.NDRE MJEDA

Rruga Ndre Mjeda - Rruga Ndre Mjeda - 21 Dhjetori, Shqipëri
ID: 530221018-28
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
102.80
Sipërfaqja e Ndërtuar (m²)
90

Kati :
Kati 4
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament ne nje kompleks me ndertim cilesor me security dhe ashensore te teknologjise se fundit. tek Rr. Ndre Mjeda. I mireorganizuar ne sallon me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe prane faciliteteve si shkolla, bare, restorante, institucione etj...
Per me shume informacion apo vizite ne prone mos hezitoni te kontaktoni!

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
I Mobiluar
Parkimi
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Daniela Bego - RE/MAX Golden

DERGONI MESAZH

 
Daniela Bego

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja

Bllok, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare