Apartament - Per Qira - Zogu i Zi, Shqipëri


Ambient me qira, tek Ring Center

 
[Qera Mujore]
Zogu i Zi, Shqipëri
ID: 530171031-12
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
91
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ambient me qira , me vendodhje tek Ring Center, Tirane.
Ambienti eshte i pershtatshem per zyra, me siperfaqe totale 91 m2.
Ndodhet ne katin e 3-te.
Jepet bosh.

Per te planifikuar nje vizite ne prone, kontaktoni konsulentin e RE/MAX Vizion .

Karakteristikat

Ashensor
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Denisa Ismalaj - RE/MAX Vizion

DERGONI MESAZH

 
Denisa Ismalaj

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare