Apartament - Per Qira - Rruga e Bogdaneve, Shqipëri


APARTAMENT 1+1 PER QIRA TEK RRUGA E BOGDANEVE

 Çmim i Fiksuar
 
[Qera Mujore]
Rruga e Kavajes - Rruga e Bogdaneve - Rruga e Bogdaneve, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530231003-67
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
52
Viti i Ndërtimit
2015

Nr. i Kateve:
10
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qira apartament modern 1+1 te rruga e Bogdaneve. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banimi te nje pallati te ri dhe mjaft te mireadministruar ne kete zone. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 52 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje ( i cili te lidh me ballkonin), nje dhome gjumi dhe nje tualet.
Mobilimi i tij eshte i sapo perfunduar ne stil modern dhe bashkekohor,( i pabanuar me pare ).
Orientimi i tij nga mali i Dajtit i mundeson shtepise ndricim ne pjesen me te madhe te dites.
Vendndodhja mjaft e mire e apartamenit te ofron mundesine e te gjitha faciliteteve ne kohe te shkurter.

(Apartamenti jepet me qira vetem per shtetas te huaj.)

For Rent

The apartment is located at Rruga Bogdaneve, Tirane, a safe neighborhood with facilities nearby. Positioned on the 7-th floor of a new, well -administrated building. Its total surface is 52 m2 and consists of a living room (connected with the hall), a bedroom, and toilet.
The apartment is recently furnished and its interior design is modern, relaxing and cozy, the perfect occasion for a comfortable living.
Due to it being totally brand new it’s an apartment that has never been lived before so all the equipment is new and of high quality.
It is Dajti Mountain oriented which makes possible that light enters the apartment during most hours of the day.

Contact us if you want to visit this apartment and rent it!Karakteristikat

Ashensor
E Rinovuar
Sistem Survejimi
Dysheme me Parket
I Mobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Jug-Lindje
Lindje
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Marin Rada - RE/MAX Impact
Marin Rada
Shfaq...

DERGONI MESAZH

 
Marin Rada

RE/MAX Impact

Tirane
.Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare